Oferta

Centralny Ośrodek Zdrowia to miejsce, w którym można skorzystać z pomocy lekarza pierwszego kontaktu, jak również z usług specjalistów z zakresu chorób wewnętrznych, medycyny sportowej, kardiologii, ortopedii, alergologii, pediatrii ora dietetyki.

W placówkach państwowych lekarz pierwszego kontaktu to osoba, do której trafiają wszyscy pacjenci, odczuwający dolegliwości zdrowotne. Po rozmowie z pacjentem oraz przeprowadzeniu odpowiednich badań lekarz pierwszego kontaktu może przepisać odpowiednie leki lub skierować na zabiegi lecznicze, jak również skierować pacjenta do specjalisty. W naszym ośrodku pacjent może zapisać się od razu do specjalisty. Najmłodsi pacjenci kierowani są do pediatry, który nie tylko posiada odpowiednią wiedzę, lecz także ma odpowiednie podejście do dzieci, dzięki czemu wizyta w ośrodku nie jest dla nich stresująca. Osoby nie odczuwające żądnych dolegliwości zdrowotnych mogą wykonać u nas badania kontrolne, a także skorzystać z pomocy lekarza medycyny sportowej albo dietetyka. Do pierwszego z tych specjalistów zapraszamy zawodowych sportowców, a także tych, którzy uprawiają sport amatorsko. Profesjonalną konsultację dietetyczną proponujemy w szczególności diabetykom, osobom cierpiącym na celiakię, pacjentom z nadwagą lub otyłością oraz sportowcom.

teacher-702998_1920

W Centralnym Ośrodku Zdrowia można wykonać badania z zakresu hematologii,   koagulologii, serologii, biochemii, analityki ogólnej oraz bakteriologii. Wykonujemy również badania USG, RTG, EKG, EEG oraz echo serca.