Nasze osiągnięcia

Tworząc Centralny Ośrodek Zdrowia postawiliśmy sobie za cel świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie oraz promocję zdrowia i zdrowego stylu życia. Po ponad dziesięciu latach działalności możemy uznać, że dobrze realizujemy naszą misję i możemy pochwalić się wieloma osiągnięciami.

Nasz ośrodek był wielokrotnie nagradzany w Plebiscycie Placówek Medycznych Przyjaznych Pacjentom. Jesteśmy dumni z tego, że pacjenci doceniają nasz trud i obdarzyli nas tak wielkim zaufaniem. Pracujący w ośrodku lekarze są bardzo dobrze oceniani przez pacjentów, o czym świadczą opinie wystawiane im na internetowych stronach medycznych. W celu zapewniania pacjentom pełnego komfortu, wprowadziliśmy rejestrację telefoniczną i internetową, a także przypominamy o zbliżających się wizytach. Zajmujemy się leczeniem, a także promocją zdrowia. Współpracujemy z wieloma placówkami, przede wszystkim szkołami, uczelniami i klubami sportowymi. Regularnie organizujemy konferencje i szkolenia, podczas których poruszamy tematy związane z profilaktyką zdrowotną i leczeniem często występujących schorzeń. W zeszłym roku w naszym ośrodku odbyły się konferencje poświęcone szczepieniom ochronnym oraz suplementacji w sporcie. Przynajmniej raz w roku przeprowadzamy szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Informacje na temat planowanych wydarzeń można odnaleźć na stronie internetowej naszego ośrodka. Wszystkim osobom, które wyraziły zainteresowanie nimi, przesyłamy także powiadomienia za pośrednictwem sms-a albo e-maila.