Dietetyka

Zapraszamy do naszego ośrodka wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy wykwalifikowanego dietetyka. Na życzenie pacjenta układamy jadłospis dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę zarówno stan zdrowia, jak i masę ciała, tryb życia oraz upodobania smakowe.

Osobom zainteresowanym redukcją masy ciała proponujemy monitoring dietetyczny. Regularne wizyty w naszym ośrodku ułatwiają osiągniecie upragnionych rezultatów. W razie potrzeby modyfikujemy jadłospis oraz wyjaśniamy, co może być przyczyną braku efektów odchudzania. Zapewniamy profesjonalną pomoc osobom, u których zdiagnozowano cukrzycę albo celiakię. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta, dlatego podpowiadamy co zrobić, żeby wytrwanie na nowej diecie było trochę łatwiejsze. Zapraszamy do nas także osoby, które zdecydowały się przejść na dietę wegetariańską lub wegańską i chcą zadbać o to, aby ich organizm miał zapewnioną odpowiednią dawkę składników odżywczych. Naszymi pacjentami są również sportowcy, którym pomagamy w ułożeniu jadłospisu dostosowanego do ich potrzeb. Osobom aktywnym fizycznie pomagamy także w wyborze odpowiednich suplementów diety i odżywek, na przykład boosterów treningowych albo kreatyny.

W naszym ośrodku zatrudnionych jest dwóch dietetyków. Każdy z nich posiada wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie nieustannie rozwija swoje kwalifikacje. Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty mają możliwość samodzielnego wyboru specjalisty.

doctor-784329_1920