Medycyna sportowa

Nasz ośrodek zdrowia zaprasza wszystkich sportowców, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne kontrolowanie stanu swojego zdrowia. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną zarówno osobom uprawiającym sport hobbystycznie, jak i zawodowym sportowcom.

W naszym ośrodku można wykonać badania, które pozwalają na wykluczenie przeciwwskazań do uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych. Sprawdzamy stan zdrowia osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży. Wykonujemy okresowe badania kontrolne, które pozwalają na szybkie wykrycie zmian, jakie mogą zachodzić w organizmie pod wpływem wysiłku fizycznego. W naszej ofercie znajdują się badania wydolnościowe oraz konsultacje ortopedyczne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, umożliwiającym wykonywanie takich badań jak USG, RTG, EKG i EEG. Oferujemy diagnostykę kardiologiczną oraz alergologiczną, łącznie z badaniami w kierunku astmy wysiłkowej. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują konsultacje dietetyczne. Dokonujemy profesjonalnej analizy składu ciała, układamy jadłospis dostawany do rodzaju aktywności fizycznej oraz pomagamy w dobrze suplementów diety i odżywek, na przykład aminokwasów, kreatyny oraz odżywek proteinowo-białkowych.

medicine-848503_1920

Nasze działania w zakresie medycyny sportowej zyskały uznanie w całej Polsce. Świadczy o tym fakt, że od wielu lat współpracujemy z licznymi ośrodkami oraz szkołami sportowymi. Zapraszamy do nas zarówno osoby, które już uprawiają sport, jak i tych, którzy właśnie zdecydowali się na regularną aktywność fizyczną.