Informacje dla pacjentów

Naszym pacjentem może zostać każdy człowiek, bez względu na wiek oraz stan zdrowia. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Centralnego Ośrodka Zdrowia zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego.

waiting-room-548136_1280

W trakcie pierwszej wizyty w placówce konieczne jest wypełnienie karty oraz wybór lekarza. Informacje na temat wykształcenia i doświadczenia poszczególnych lekarzy można uzyskać w ośrodku, a także odnaleźć na naszej stronie internetowej. W karcie należy podać swoje dane osobowe, informacje na temat przechodzonych chorób oraz przyjmowanych leków. Możliwe jest także upoważnienie bliskiej osoby do wglądu w dokumentację medyczną. Osoby korzystające z naszych usług po raz kolejny mogą umówić się na wizytę osobiście, także drogą telefoniczną albo internetową. Wraz z pacjentem uzgadniamy dogodną dla niego datę i godzinę wizyty. Dzień przed wyznaczonym terminem przesyłamy informację z przypomnieniem o wizycie. Naszych pacjentów informujemy także o ewentualnych zmianach w harmonogramie przyjęć. Opłatę za wizytę można uiścić zarówno w rejestracji, jak i przelewem, dokonując wpłaty na podany przez nas numer konta. Przygotowaliśmy ciekawe oferty dla osób, które zdecydują się zapisać do naszego ośrodka wszystkich członków swojej rodziny.

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 20, a także w soboty pomiędzy 9 a 17. Godziny pracy poszczególnych lekarzy przedstawiliśmy na naszej stronie internetowej, a także na tablicy informacyjnej, która znajduje się obok rejestracji.